Нещасний випадок на Рівненщині: чоловіка вбило струмом

Через спробу самовільного підключення

Від ураження струмом помер мешканець села Волиця Костопільського району 1965 року народження.

Потерпілий раніше працював електриком у місцевому колгоспі і вирішив самостійно підключити будинок сусідів до електропостачання.

Піднявся на опору повітряної лінії і був уражений електричним струмом.

 

Працівники швидкої допомоги, які прибули на місце події, констатували смерть чоловіка.

«Рівнеобленерго» висловлює щирі співчуття близьким померлого і вкотре нагадує:

Категорично забороняється підніматися на опори ліній електропередачі, на електроустаткування трансформаторних підстанцій, демонтувати їхні елементи, а також відчиняти двері та люки цього обладнання; накидати на електричні проводи та ізолятори різноманітні предмети.

Пам’ятайте, що будь-який елемент електрообладнання може перебувати під напругою!

Тож у жодному разі не намагайтеся самостійно підключатися, відновлювати  електропостачання своїх домоволодінь. Відповідні роботи можуть виконувати виключно працівники «Рівнеобленерго»!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень