Неочевидна причина появи неприємного запаху з роту

Виявляється це може з’являтися навіть через поганий настрій

Однією, на перший погляд, неочевидною причиною появи неприємного запаху з рота є дисбаланс мікрофлори, яка перебуває у тісному зв'язку з нашим настроєм та психічним здоров'ям.

Коли людина відчуває тривожність, занепокоєння чи стрес, його мікробіом змінюється, що призводить до зміни запаху з рота. Крім цього на популяцію корисної мікрофлори вкрай згубно діють антибіотики та антигрибкові препарати.

Приймання таких лікарських засобів може супроводжуватися перепадами настрою та появою смердючого запаху з порожнини рота.

Під час панічних атак та при хронічному стресі в нашому організмі відбувається сплеск кортизолу, який пригнічує видову різноманітність кишкових мікроорганізмів.

 Щоб нормалізувати мікрофлору кишківника необхідно в першу чергу максимально усунути джерела, що викликають тривогу та занепокоєння.

Мікрофлора є комплексом корисних бактерій, грибків і дріжджів, які працюють спільно. Їхня правильна пропорція дуже важлива. При дисбалансі у людини з'являється неприємний запах з рота, який можна назвати індикатором стану мікрофлори.

Існує багато причин появи тривожності, але найчастіша з них — це дефіцит нутрієнтів, наприклад вітаміну В1 або вітаміну D.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень