Неочевидна причина появи неприємного запаху з роту

Виявляється це може з’являтися навіть через поганий настрій

Однією, на перший погляд, неочевидною причиною появи неприємного запаху з рота є дисбаланс мікрофлори, яка перебуває у тісному зв'язку з нашим настроєм та психічним здоров'ям.

Коли людина відчуває тривожність, занепокоєння чи стрес, його мікробіом змінюється, що призводить до зміни запаху з рота. Крім цього на популяцію корисної мікрофлори вкрай згубно діють антибіотики та антигрибкові препарати.

Приймання таких лікарських засобів може супроводжуватися перепадами настрою та появою смердючого запаху з порожнини рота.

Під час панічних атак та при хронічному стресі в нашому організмі відбувається сплеск кортизолу, який пригнічує видову різноманітність кишкових мікроорганізмів.

 Щоб нормалізувати мікрофлору кишківника необхідно в першу чергу максимально усунути джерела, що викликають тривогу та занепокоєння.

Мікрофлора є комплексом корисних бактерій, грибків і дріжджів, які працюють спільно. Їхня правильна пропорція дуже важлива. При дисбалансі у людини з'являється неприємний запах з рота, який можна назвати індикатором стану мікрофлори.

Існує багато причин появи тривожності, але найчастіша з них — це дефіцит нутрієнтів, наприклад вітаміну В1 або вітаміну D.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень