«Нехай забираються геть!» Чому ромів виганяли з села

Поліції довелося їх евакуювати

У селі Андріївка, що на Харківщині, поліції довелося евакуювати сім'ї ромів через сутички з іншими місцевими жителями. Близько 500 селян вийшли на акцію протесту з вимогою виселити ромів із населеного пункту, повідомляє ВВС-Україна.

Мирна акція переросла у зіткнення. Приїхала поліція й евакуювала ромські родини. Ніхто не постраждав, однак селище 29 серпня патрулювали поліцейські.

Причиною такого спротиву нібито стала бійка кількох десятків людей. Люди нарікають на начебто зростання рівня злочинності і що це пов'язано зі збільшенням кількості ромів.

В Україні, за деякими оцінками, проживає від 200 до 400 тисяч ромів. Правозахисники вже багато років говорять про їх дискримінацію, адже вони регулярно стають жертвами нападів.

Спосіб життя ромів часто викликає несприйняття в українському суспільстві. Їм закидають крадіжки та жебракування. Інтеграцію цих людей у суспільство ускладнює те, що частина з них не мають документів.

Водночас, за даними ромських громадських організацій, 38% ромів, попри стереотипи, мають роботу - працюють, платять податки і займають хороші посади.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Теги: Роми

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень