Недобудований комплекс «Золота підкова» знову обіцяють здати в експлуатацію

Багатостраждальний житловий будинок «Золота підкова», що у Рівному на Соборній, 283, знову обіцяють здати в експлуатацію. Цього разу –  до кінця 2016 року.

За словами забудовника, директора концерну «Східноєвропейський будівельний альянс» Сергія Полоцького, у будинку необхідно продати ще 5 квартир і за три місяці вони зможуть здати першу чергу з двох під’їздів, а увесь будинок - до кінця 2016 року.

- Всі ті вільні гроші, які були, ми вклали в це будівництво і три під'їзди ми підготували під здачу. Чотири місяці - це максимальний термін при наявності коштів. Це три під'їзди буде здано (четвертий, п'ятий і третій). А два під'їзди, я думаю, що якщо все буде нормально, то до кінця року.

Зауважимо, що за словами начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігоря Мічуди, «Золота підкова» – це останній недобудований житловий комплекс у нашому місті. Минулого року таких проблемних будинків у Рівному було чотири.

Додамо, що «Золоту підкову» розпочали будувати ще у 2005 році. За два роки будівництво зупинилося. З того часу будинок не можуть здати в експлуатацію. У 2013 році в «Золотої підкови» змінився забудовник. Ним став «Східноєвропейський будівельний альянс». Востаннє завершити будівництво і ввести в експлуатацію комплекс обіцяли до кінця 2015 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень