Недобудований комплекс «Золота підкова» знову обіцяють здати в експлуатацію

Багатостраждальний житловий будинок «Золота підкова», що у Рівному на Соборній, 283, знову обіцяють здати в експлуатацію. Цього разу –  до кінця 2016 року.

За словами забудовника, директора концерну «Східноєвропейський будівельний альянс» Сергія Полоцького, у будинку необхідно продати ще 5 квартир і за три місяці вони зможуть здати першу чергу з двох під’їздів, а увесь будинок - до кінця 2016 року.

- Всі ті вільні гроші, які були, ми вклали в це будівництво і три під'їзди ми підготували під здачу. Чотири місяці - це максимальний термін при наявності коштів. Це три під'їзди буде здано (четвертий, п'ятий і третій). А два під'їзди, я думаю, що якщо все буде нормально, то до кінця року.

Зауважимо, що за словами начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігоря Мічуди, «Золота підкова» – це останній недобудований житловий комплекс у нашому місті. Минулого року таких проблемних будинків у Рівному було чотири.

Додамо, що «Золоту підкову» розпочали будувати ще у 2005 році. За два роки будівництво зупинилося. З того часу будинок не можуть здати в експлуатацію. У 2013 році в «Золотої підкови» змінився забудовник. Ним став «Східноєвропейський будівельний альянс». Востаннє завершити будівництво і ввести в експлуатацію комплекс обіцяли до кінця 2015 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень