Недільний аншлаг у Рівненському зоопарку (ФОТО/ВІДЕО)

Тут відзначали День тапіра і День птахів

Сьогодні у рівненському зоопарку був справжній фурор. Багато відвідувачів прийшли на зустріч зі звірями.

Багато відвідувачів – багато автівок. Машини паркували вздовж дороги, що ускладнювало рух вантажівкам та громадському транспорту. Про це ми писали тут.

Сьогодні у зоопарку традиційно відзначали день птахів, котрий цього року також припав на Міжнародний день тапіра.

Працівники зоопарку організували спеціальні виставки та показові годівлі. Допомагали їм члени гуртка юних натуралістів та любителів тварин. Діти розповідали цікаві факти про пернатих, а також влаштували виставку яєць птахів, що живуть у нашому зоопарку. 

Більше про це свято нам розповіла екскурсовод Рівненського зоопарку Катерина Арафаілова, інтерв'ю з нею ви можете подивитися нижче.

Як зауважила Катерина Арафаілова, цього року у зоопарку з'явився новий вольєр з папугами.

А першого травня зоопарк розпочинає новий, літній сезон. На його відкритті виступатимуть клоуни, будуть майстер класи, показові годівлі, свято, музика, рок-н-ролл. Приходьте з рідними - буде весело! 

 

В.Восьмечудо

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень