Недільні рейси на Єгипет з Рівного скасовано

Тепер по неділях ці літаки літатимуть з Вінниці

Принаймні поки. Як розповів нам директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк, туроператор ще не завершив вивчення попиту, тож рівненський недільний рейс перенесли у Вінницю. Утім, компанія TPG, яка і є замовником чартерних рейсів, може знову змінити дні вильоту, зважаючи на попит на тури, говорить Ігор Насинюк:

Планувалося два рейси робити по середах. Але це ще не точно, адже може буде один рейс у середу, інший у п'ятницю, щоб розбити дати. Поки недільний рейс перенесли на Вінницю, хочу промоніторити увесь регіон. Це рішення TPG, замовника, - розповів Ігор Насинюк. 

Завтра ж у Рівне з Єгипту повернуться перші відпочивальники, які купляли тури на 7-дений відпочинок. Відповідно, у середу, як і планувалося раніше, з нашого аеропорту знову вирушать два літаки, до Шарм-Ель-Шейху близько 13 години дня та Хургади близько 14 години.

Квитки на цей виліт викуплені на 70-80%, проте туроператор сподівається все ж продати усі квитки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень