Небо – палає пурпуровим кольором: вражаючу картину побачили люди на Рівненщині (6 ФОТО)

«Такого ще не було» (с)

Сьогодні ввечері мешканці Рівненщини спостерігали незвичне природне явище  — північне сяйво.

Полярне або північне сяйво - це природне явище, що виникає, коли частинки сонячного вітру стикаються з магнітним полем нашої планети.

Ці заряджені частинки проникають у верхні шари атмосфери і взаємодіють з атомами газу, що і викликає світіння.

 

У результаті на небі з'являються красиві світлові смуги і спалахи, часто в зелених, рожевих і фіолетових тонах.

Північне сяйво хоч і рідкісне для України явище, але з початку травня відбувається вже втретє.

Учені кажуть, що цей рік один із найкращих для появи полярного сяйва за останні 20 років. Пов'язано це з активністю Сонця

Вважається, що сьогоднішнє північне сяйво сталося на тлі восьмибальної магнітної бурі, яка триватиме до 12 жовтня.

Тривалість полярного сяйва — від декількох хвилин до декількох діб. 

Люди не можуть пригадати чогось подібного на своєму віку:

«Такого ще не було» (с)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень