Небезпека для дітей-алергіків: в Україну завезли інфіковане дитяче харчування

Будьте уважні, коли обираєте дитячі продукти

Небезпечне дитяче харчування імпортували в Україну. Їжа містить харчову інфекцію, яка викликає негативні наслідки для здоров'я новонароджених дітей. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, посилаючись на інформацію, розповсюджену по системі  швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF.

Йдеться про небезпечне харчування для немовлят виробництва США.

У Держпродспоживслужби Хмельницькій області повідомляють, що ймовірно це харчування вже стало причиною спалаху харчових інфекцій серед немовлят.

Відомо, що інфікована не вся продукція виробника, а лише певні партії. Їх зараз оперативно вилучають з торгових точок. Тож Держпродспоживслужба застерігає споживачів, які могли вже придбати це харчування для своїх малюків, бути обережними та звернути увагу на номери серій.

- ТОВ «Кратія ЛТД» ініціювало добровільне відкликання функціонального дитячого харчування — суха суміш на основі амінокислот «Сімілак Елекеа»/»Similaс Elecare» для дітей з тяжкими формами харчової алергії від народження 400 грамів та функціонального дитячого харчування, дитяча суха суміш початкова гіпоалергенна «Сімілак Аліментум від народження» для дітей від народження/»Similaс Alimentum from birth» for children from birth.

 

Відклик розповсюджується лише на продукцію із номерами серій, вказаних у листі - RASFF №2022.1018-fup 10, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Тепер усі продавці, які виявили у себе продукт з цими серіями випуску, мають терміново вилучити його з продажу і проінформувати про це орган Держпродспоживслужби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень