Не «Вересом» єдиним: у Рівному «народився» баскетбольний клуб (ФОТО)

Його президент - дворазовий чемпіон кубка Європи

Сьогодні в нашому місті «народився» баскетбольний клуб «Рівне», на який покладають розвиток цього виду спорту в області. До нього увійдуть рівненська жіноча команда «Сузір’я» та чоловіча - «Пульсар».

Це найвідоміші колективи міста.

Президентом клубу став відомий баскетболіст Сергій Ліщук – гравець іспанської команди «Валенсія» та дворазовий чемпіон кубка Європи.

Над створенням рівненського баскетбольного осередку керівництво області почало працювати ще рік тому. Протягом цього часу вдалося створити міську федерацію баскетболу, а головне - розпочати розвиток БК «Рівне». Тепер на нього покладають великі надії щодо внеску в спортивне життя на Рівненщини, розповідає президент клубу Сергій Ліщук:

Це дуже важливо зрозуміти, що ми не створюємо одну команду, яка гратиме та приноситиме перемоги. Ми плануємо цілий комплекс послуг з розвитку баскетболу.

 

Жіноча команда так і продовжуватиме грати в супер-лізі. Також планується створити клуб першої ліги, де гратимуть діти – випускники ДЮСШ, які матимуть другий шанс попрацювати над собою та поповнити ряди БК «Рівне».

Також планується розвивати аматорський і ветеранський баскетбол.

Наразі в клубу немає ні місця для тренувань, ні офіційних джерел фінансування, однак влада міста та області має вже досить планів для розвитку клубу.

Зокрема в місті будуватимуть спортивні майданчики для гри в баскетбол. Один цього року планують відкрити в парку Шевченка, розповів секретар міськради Сергій Паладійчук.

Президент «Сузір’я» Микола Пікула зазначив, що цього недостатньо й командам потрібне професійне місце для тренувань.

Серед можливих варіантів - поки що недобудова на вулиці Макарова, а також проект від литовців.

Однак, зазначає очільник жіночої команди, реалізація проекту коштує більше, ніж реконструкція «Авангарду», а це понад сто мільйонів гривень.

В загальному новостворений клуб працює над шляхами отримання коштів на власне існування, однак, каже президент БК "Рівне", можливих спонсорів поки не розкриватимуть. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень