«Не військові»: Хто риє окопи на кордоні Рівненщини з Білоруссю

Окопи потрібні, щоб захиститися від ворога

«Альтернативники», тобто ті, хто через свої переконання не може проходити строкову військову службу, викопують траншеї для створення оборонних рубежів на півночі області. Про це розповів голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

За його словами, завдання дають голові тергромади. А він консультується з військовими та головою райдержадміністрації, щоб визначити, кого залучити до робіт.

Це як своєрідна толока. Тих, хто не хоче доєднатися, у нас немає, бо всі розуміють: це – їхня відповідальність.

 

Уявіть собі, що ви – мешканець села і у вас стоїть задача зміцнити це село. А ви замість цього кажете, що якось нема настрою. Та вас свої ж односельці за вухо виведуть.

Завершать будувати оборонні рубежі, за словами Віталія Коваля, аж у День Перемоги. Адже деякі з них доводиться вдосконалювати. Так, в одній з громад окопи затопило дощовими й талими водами. Тому довелося їх рити в іншому місці.

Втім, нинішня аномальна кількість води на цій території й розливи рік, наче ранньою весною – нам на руку. Бо, якщо ворог використає артилерію, то вона буде зосереджена тільки в деяких місцях, а не по всій лінії кордону, яка простяглася на 229 кілометрів, пояснює Віталій Коваль:

Уявіть – є місця, де ворожі танки можуть просто застрягнути. У них не буде навіть можливості розгорнутись, аби їх змогли якось витягти.

 

Так два-три ворожі танки застрягнуть – і це вже тупик на декілька годин, які ми зможемо використати.

 

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень