Не витрачайте гроші – ці ліки не допоможуть здолати головний біль
У переважній більшості випадків причиною болю є напруга
Для усунення первинного головного болю, який не пов'язаний з перетисканням судин чи остеохондрозом не треба застосовувати ноотропи чи судинні препарати.
Якщо людина 25-30 років жила і потім після стресу в неї виник головний біль і лікарі направляють на доплерографію і там виявляється ГІПОПЛАЗІЯ ХРЕБЦЕВОЇ АРТЕРІЇ та починають лікувати - актовегіном, когнумом, метакартіном, метідою, нообутом, цитоколінами та багато іншими недоказовими та непотрібними препаратами! Навіщо? Це випадкова знахідка!
З цим людина жила багато років і тут обстежили й починають лікувати!, - каже невролог і психіатр вищої категорії Євген Скрипник.
На його переконання, більшість молодих людей отримують призначення, які жодним чином не допомагають, а люди при цьому витрачають купу грошей.
70-80% причиною головного болю є головний біль напруги. Це може тривати від 30 хвилин до декількох днів.
Симптоми
- біль присутній з обох сторін голови одночасно;
- описується пацієнтами, як відчуття постійного тиску, ніби голова знаходиться в лещатах (але не пульсуюча);
- легкої або помірної інтенсивності;
- чи не посилюються при звичайному фізичному навантаженні (ходьба, підйом по сходах і т. д.)
- відсутність нудоти та блювоти;
- відсутнє поєднання світлобоязні та звукобоязні, може бути або одне або інше! Або взагалі відсутній!
- головний біль не пов'язаний з іншими причинами (травмою, інфекціями, менінгітом, енцефалітом, прийманням лікарських препаратів, захворювання зубів, очей, синуситами, захворювання вуха, анемією і т. д.)
Для лікування такого болю достатньо вживати нестероїдні протизапальні препарати (ібупрофен, диклофенак, парацетамол, індометацин, диклофенак, аспірин, комбіновані анальгетики - цитрамон, фармадол і т. д.)
Для профілактики головного болю напруги
- Нестероїдні протизапальні препарати (ібупрофен, диклофенак, парацетамол, індометацин, диклофенак, аспірин, комбіновані анальгетики – цитрамон, фармадол і т. д.)
- Психотерапія
- Антидепресанти з протибольовим ефектом
- Антиконвульсанти
Радіо Трек: НОВИНИ