«Не вірив, що там водяться такі»: У Рівненському районі рибалка спіймав 6-кілограмового «монстра»  (ФОТО)

З’ясувалося, що така риба існує не лише на картинках

Диво-рибу рибалка Роман Нагорний спіймав у водоймі в селі Корчин Рівненського району. Світлиною улову він поділився у Facebook-групі Рибалка Рівненщини.

Поки не дістали з водойми не вірив що там водяться такі монстри 6.2кг, – написав рибалка.

«Монстр», якого впіймав чоловік, це риба веслоніс. Ця велика прісноводна риба отримала таку незвичайну назву за величезний ніс, що формою нагадує весло. Він займає 1/3 від загальної довжини тіла і може досягати 70 сантиметрів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень