Не тільки пальне: українські водії мають нову проблему

І вплинути ніяк не можуть

Ми повідомляли раніше, що у травні в Україні відновили відеофіксацію порушення правил дорожнього руху. Наразі камери запрацювали у 10 областях та 20 містах.

Проте дізнатися, чи виписали водію штраф чи ні, не можливо. Наразі жоден з сервісів, якими раніше користувалися водії аби скористатися пільговим період для оплати штрафу – не працює.

Нагадаємо, протягом десяти днів з моменту фіксації порушення штраф можна сплатити зі знижкою 50%. У разі несплати протягом 15 днів сума штрафу подвоюється, а справа передається у державну виконавчу службу.

Водії не можуть дізнатися, є у них штраф чи ні, оскільки кабінет водія на сайті mvs.gov.ua не працює. 

«Проводяться регламентні технічні роботи. Роботу буде скоро відновлено. Перепрошуємо за можливі тимчасові незручності», — йдеться на сторінці.

А з сайту Головного сервісного центру МВС доступ до кабінету водія взагалі зник. З офіційного сайту Кабміну потрапити в особистий кабінет водія також не вдається, хоча відповідне посилання існує.

Зник сервіс з оплати штрафів і у додатку «Дія». А бот @ShtrafyPDRbot, який раніше автоматично повідомляв, коли штраф з’являвся у системі, зараз не відповідає.

Не працює й окремий додаток «Кабінет водія». 

 

«Кабінет водія на секретному завданні у Чорнобаївці», — сказано на єдиному зображенні, яке видає застосунок.

А у додатку «Штрафи UA» немає авторизації через банк. Для того, аби отримати інформацію про штрафи, потрібно вказати номер транспортного засобу та серію/номер свідоцтва про реєстрацію. У відповідь додаток видає інформацію що все добре і штрафів немає, хоча журналісти перевіряли автомобілі, які точно мають непогашені штрафи.
Спроба перевірити наявність штрафів у додатку «Штрафи ПДР», вказавши номер транспортного засобу та серію/номер посвідчення водія, призводять до появи на екрані повідомлення «connection closed».

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень