Чому не радять спускатися в льох без сірника, якщо там зберігається картопля? Відповідь вб'є наповал

Якщо ігнорувати правило безпеки, можна втратити свідомість і навіть померти.

У багатьох українців, які живуть у приватних будинках або квартирах, є льохи та підвали. Там зручно зберігати консервацію, варення, компоти та овочі, а за потреби спускатися за ними. Виявилося, що це може бути небезпечним - дізнайтеся, чому не можна спускатися до підвалу одразу.

Чому не можна відразу спускатися в льох? 

Одиниці людей знають, яким чином має проєктуватися підвал і льох. Звичайно, будь-який будівельник скаже, що підземні приміщення обов'язково треба забезпечувати потужною витяжкою, але дотримана ця умова далеко не у всіх будинках.

Якщо ви зберігаєте у своєму льосі не тільки консервацію, а й овочі, то, найімовірніше, серед них є картопля. Вона лежить у ящиках або горою і споживає кисень. Зворотно «видихає» вуглекислий газ, який, через брак витяжки, накопичується в маленькому закритому приміщенні.

Тут і криється причина, чому не можна одразу спускатися до льоху - людина може вдихнути велику кількість вуглекислого газу і втратити свідомість. Можлива навіть загибель, якщо пролежати в такому стані тривалий час.

Перевірити якість повітря і взагалі його наявність можна простим рухом, яким користуються навіть сантехніки. Потрібно запалити будь-який папірець і кинути вниз. Якщо він долетів до дна і там лежить, догоряючи, значить, можна йти. Але коли не можна спускатися в льох - це якщо папірець згас у польоті. Така ознака вкаже на нестачу кисню і велику кількість важких газів. 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень