Не порозумівся з батьками: Поліцейські знайшли зниклого 12-річного рівнянина

Дитину повернули батькам

Близько 21 години на вулиці, неподалік місця проживання, поліцейські знайшли та повернули батькам зниклого 12-річного рівнянина.

Хлопчик пояснив, що весь час гуляв, а додому не повертався через непорозуміння з батьками.

Нагадаємо, сьогодні, 7 березня, близько 09:30 звернулася матір — 51-річна жителька Рівного, вона повідомила, що її син годину тому пішов у школу, але там так і не з’явився. 

З дитиною та батьками провели профілактичну бесіду.

На щастя, жодних протиправних дій відносно хлопчика не сталося.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень