Не лише медузи… Комарі та мошки атакували популярний український курорт

Влада міста розводить руками

Туристи, що приїхали на відпочинок до Бердянська на Азовському морі, скаржаться на засилля медуз у морі і нашестя комарів, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на PRO Бердянськ.

Тож якщо скупчення медуз, схоже, було тимчасовою проблемою, то комарі, що розплодилися після рясних злив, продовжують псувати настрій курортникам. 

Влада міста про проблему з комахами знає, але попереджає, що всі вжиті заходи — це більше психологічний ефект, - заявив мер міста Валерій Баранов. 

Чи існують люди, які вважають, що можна побризкати весь Бердянський район чимось і пропадуть комарі? Це якась маячня.

Тож наразі заходи по боротьбі з комахами головно спрямовані на усунення стоячої води в підвалах будинків, заболочених ділянок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень