Білоруси нарощують сили на Поліському напрямку. Імовірність нападу на Рівненщину оцінила розвідка

Біля кордону тисячі військових рф, авіація та «навчання»

Генштаб ЗСУ повідомляє про ситуацію на Поліському напрямку. Фото ілюстратвне з Фейсбуку Генштабу ЗСУ.
Генштаб ЗСУ повідомляє про ситуацію на Поліському напрямку. Фото ілюстратвне з Фейсбуку Генштабу ЗСУ.

На Волинському та Поліському напрямках триває нарощення сил і засобів радіоелектронної розвідки. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Тож зберігається небезпека авіаційних та ракетних ударів.

А от про ризики сухопутного наступу розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький:

 - Ми не бачимо ні перекидання туди сухопутного компонента, ні нарощування, ні створення будь-яких наступальних угруповань.

 

Там вздовж кордонів зараз перебувають лише батальйони збройних сил республіки Білорусь, які проводять навчання, обладнали свої позиції й несуть службу на ротаційній основі.

За офіційними даними, зазанчили у розвідці,

Зараз на території Білорусі перебуває приблизно тисяча військовослужбовців рф.

До речі, за даними групи Беларускі Гаюн Білорусь знову продовжила військові навчання біля кордону з Україною щонайменше на тиждень.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень