НБУ ввів нову монету номіналом 5 гривень: як виглядає (ФОТО)

Монета введена в обіг 15 листопада

НБУ презентував пам'ятну монету номіналом 5 грн «100 років із часу заснування «Українського Радіо», присвяченої сторіччю Українського Радіо. 

  • На аверсі пам’ятної монети «100 років із часу заснування «Українського Радіо»» в центрі композиції розташований малий Державний Герб України, навколо якого багаторазово повторюється фраза ГОВОРИТЬ КИЇВ,  що акцентує на історичній та сучасній ролі Києва як центру комунікації. 
  • На реверсі монети стилізовано зображено поширення радіохвиль, джерелом яких є крапка над літерою «і» у слові «радіо». Ця літера зображена у вигляді своєрідної щогли, що символізує ідентифікацію саме Українського Радіо.

Пам’ятна монета введена в обіг 15 листопада 2024 року. Вона має номінал 5 гривень, виготовлена з нейзильберу. Тираж – 50 000 штук у сувенірному пакованні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень