Назвав українську мову «розумово відсталою» - відповідай (ФОТО)

У Харківській області суд зобов’язав поліцію відкрити справу проти депутата, який назвав українську мову «розумово відсталою»

Чугуївський міський суд Харківської області зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження проти депутата Чугуївської міськради Руслана Овчаренка, який навесні 2019 року у коментарі у мережі Фейсбук назвав українську мову «розумово відсталою».

Депутат Руслан Овчаренко

Активіст Святослав Літинський звернувся в поліцію з вимогою відкрити кримінальне провадження за статтею 161 КК України (Порушення рівноправності громадян),

але правоохоронці у встановлений законом строк не внесли дані в ЄРДР.

Потім Літинський звернувся до суду, який задовольнив позов і зобов'язав поліцію почати досудове розслідування.

Рішення оскарженню не підлягає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень