Названо найпопулярніший кліп 90-их

Видання Forbes назвало найпопулярніший відеокліп 90-их років - ним став «November Rain» групи «Guns N'Roses», випущений у 1992 році.

Нещодавно це 9-хвилине відео встановило новий рекорд YouTube - воно стало першим кліпом з 90-х, який подолав позначку в 1 мільярд переглядів.

Кліп на пісню «November Rain», в якому показано весілля лідера групи Акселя Роуза з супермоделлю Стефані Сеймур та її подальші похорони, був відзначений на MTV Video Music Awards. Нових обертів популярності кліп став набирати торік, коли «Guns N'Roses» поїхали в гастрольний тур. Повідомляється, що 83% переглядів припадали на країни за межами США: Бразилію, Мексику і Аргентину.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень