Найвідоміші дзюдоїсти Рівного вивели Україну на п’єдестал світових змагань

У США

В місті Форт Вейн (США) завершився Міжнародний кваліфікаційний турнір з дзюдо IBSA Judo Qualifier Fort Wayne 2019. Участь у змаганнях взяли 158 спортсменів з 31 країни світу.

Честь нашої країни у складі національної збірної команди захищали семеро спортсменів та двоє тренерів з Рівненщини.

В особистих змаганнях найкраще виступили Олександр Назаренко та Ірина Гусєва, які здобули золоті медалі.

Бронзові нагороди вибороли Давид Хорава та Юлія Галінська. Анастасія Гарник була п'ятою у ваговій категорії понад 70 кг серед жінок. Олександр Помінов посів 7 місце у категорії до 100 кг. Микита Омельчук посів 9 місце в категорії до 60 кг.

У командних змаганнях збірна України впевнено виборола перше місце перемігши збірні Китаю 4:2, Бразилії 4:1 та у фіналі США 4:0.

У медальному заліку також тріумфувала збірна України, яка посіла перше місце, у підсумку виборовши 3 золотих та 4 бронзових медалей.

[media=149782] [media=149781]

Ці змагання є рейтинговими у відборі для участі у літніх паралімпійських іграх 2020 року в Токіо.