Найпопулярніший бургер в Україні після відкриття McDonald's

Чи змінилися вподобання споживачів після тривалої паузи

У компанії McDonald's після відкриття ресторанів у Києві проаналізували замовлення клієнтів, й назвали яка страва на сьогодні є найпопулярнішою.

Найчастіше українці замовляють бургер Біг-Тейсті.

Представники мережі ресторанів зазначають що українці не чекали величезного вибору чи оновленого меню, вони прагнули повернення звичайного меню.

Бургер Біг-Тейсті належить до стандартних продуктів, які не сезонні. McDonald's ніколи не був чимось захмарним з точки зору грошей, це наша сильна сторона, ми можемо бути доступні навіть у важкі часи, - зазначила CEO компанії McDonald's в Україні Юлія Бадрітдінова.

McDonald's має намір забезпечити подальше відкриття ресторанів, стабільну якість та безпеку продукції. Як відомо, ресторани закрилися 24 лютого з дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Відкриття ресторанів після тривалої паузи почалося у вересні у Києві.

Юлія Бадрітдінова пояснила, що затримка в роботі пов'язана із необхідністю оновити знання працівників. Для них адаптували спеціальні тренінгові програми.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень