Найпопулярніший бургер в Україні після відкриття McDonald's

Чи змінилися вподобання споживачів після тривалої паузи

У компанії McDonald's після відкриття ресторанів у Києві проаналізували замовлення клієнтів, й назвали яка страва на сьогодні є найпопулярнішою.

Найчастіше українці замовляють бургер Біг-Тейсті.

Представники мережі ресторанів зазначають що українці не чекали величезного вибору чи оновленого меню, вони прагнули повернення звичайного меню.

Бургер Біг-Тейсті належить до стандартних продуктів, які не сезонні. McDonald's ніколи не був чимось захмарним з точки зору грошей, це наша сильна сторона, ми можемо бути доступні навіть у важкі часи, - зазначила CEO компанії McDonald's в Україні Юлія Бадрітдінова.

McDonald's має намір забезпечити подальше відкриття ресторанів, стабільну якість та безпеку продукції. Як відомо, ресторани закрилися 24 лютого з дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Відкриття ресторанів після тривалої паузи почалося у вересні у Києві.

Юлія Бадрітдінова пояснила, що затримка в роботі пов'язана із необхідністю оновити знання працівників. Для них адаптували спеціальні тренінгові програми.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень