Наймодніші кросівки літа 2021. Вони не тільки білі (ФОТО)

Взуття, на яке важко не звернути уваги

Maaji x Nike ФОТО Harper's Bazaar

Максимальний бум популярності кросівки вже пережили, і по суті вже відходять на другий план. Втім, це взуття стало настільки звичним, що відмовитися від нього важко. Тож дизайнери модних будинків намагаються потішити нас все новими й новими моделями. Правда, не в такій кількості як було ще років 5 тому.

Якщо обирати трендові, а не базові моделі то краще придивитися до кросівок з абстрактними малюнками або вставками в стилі печворк, пише журнал Harper's Bazaar.

Саме такі кросівки зараз в особливому фаворі у світових дизайнерів і інфлюенсерів. При цьому форму вони зберігають доволі класичну, адже уся увага на кольорі та малюнку.

Якщо ж для вас такі пари здаються занадто яскравими, тобто прямо протилежна тенденція - кросівки нюдових відтінків. Їм куди простіше знайти компанію у базовому гардеробі, та й шанси на те, що вони, в силу своєї універсальності, прослужать вам вірою і правдою довше одного сезону, досить великі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень