Найкраще життя на пенсії у Камбоджі

Щоправда, тільки для тих, хто отримує пенсію у доларах

Американське видання Internationalliving.com склало рейтинг країн світу, куди варто переїжджати після виходу на пенсію. Перше місце в списку зайняла Камбоджа. Всього до нього увійшло 23 країни.

Ключову роль для першого місця зіграла вартість життя у королівстві. Укладачі списку порівнювали щоденні витрати жителів - покупки в продовольчих магазинах, квитки в кіно, середній чек у ресторанах, вартість комунальних послуг, абонемента в спортзал та інші. У той же час вони уточнили, що мова йде про тих, хто отримує пенсію в доларах.

Так, у столиці Камбоджі Пномпені оренда квартири з двома спальнями обійдеться в 300 доларів на місяць, обід зі страви зі свининою і рисом або локшиною в середньому коштуватиме 3-4 долари на людину в ресторані з місцевою кухнею і 6-8 доларів з закладі з європейської чи американської кухнею. Пляшка французького чи австралійського вина обійдеться в 10 доларів, а пиво - в 50 центів за келих.

Якщо пенсіонери захочуть купувати продукти в супермаркеті, це обійдеться їм у 150 доларів на місяць. Крім того, послуги мобільного зв'язку, включаючи 71 хвилину міжнародних дзвінків, коштуватимуть близько 1,5 долара на місяць.

На другому місці рейтингу - Нікарагуа, а на третьому - Колумбія.

 

Теги: пенсія

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень