Найбільший в історії штраф за перевищення швидкості: водійка влетіла на «кругленьку» суму

Цифри шокують

Фото із сайту Pexels. Колаж Радіо Трек
Фото із сайту Pexels. Колаж Радіо Трек

У Швейцарії водійка має сплатити найбільший в історії штраф за перевищення швидкості – понад €370 тис. (11 751 200 грн).

За інформацією видання Dividend Wealth, повідомляє Gazeta.ua, автомобілістка їхала Цюріхом зі швидкістю 93 км/год, що на 43 км/год більше дозволеного.

Порушення зафіксували камери спостереження. За порушення поліцейські склали на водійку протокол та передали справу до суду, який постановив стягнути з жінки €370 тис.

У Швейцарії штрафи розраховують на підставі доходу та майна. Стан водійки оцінили у €12 млн, тому сума штрафу вийшла «кругленька».

За скаргою мільйонерки на занадто велику суму суд зменшив штраф до €175 тис. Проте за жінкою зафіксували ще одне порушення, тож сплатити вона має €192,9 тис.

Тим часом в України перевищення швидкості водії платять в рази менші штрафи – від 340 до 1700 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень