Найбільше на грип хворіють діти

Епідемію очікують на початку лютого

В деяких районах Рівненщини протягом вихідних значно зросла кількість хворих на грип та ГРВІ. Рівненські ж медики очікують епідемії грипу наприкінці січня – на початку лютого 2016 року. Говорить завідувач епідвідділом Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

Між тим, за минулий тиждень на грип та ГРЗ захворіло понад 5 з половиною тисяч мешканців Рівненщини. З них більше 4 тисяч – це діти до 18 років, майже половина з яких – школярі.

Загалом же медики запевняють, що до епідемії грипу у нашій області далеко. Епідпоріг у більшості районів не перевищує 60%. І лише у Сарненському та Дубровицькому районах епідпоріг захворюваності становить понад 80%.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень