Найбільш небезпечний напій - молочний коктейль

Як би дивно це не звучало, але він однаково шкідливий як дітям, так і дорослим

Вчені з'ясували, що вживати молочний коктейль не слід, оскільки він може зашдодити організму.

Фахівці стверджують, що, споживаючи молочний коктейль, людина відчуває схожий з наркотичним вплив на організм. Багато людей, особливо в західних країнах, щодня вживають молочний коктейль з різними додатками. Діти вживають такий напій набагато частіше, іноді навіть кілька разів на день. Саме тому напій більш негативно впливає на організм дітей.

Науковці залучили до експерименту школярів. Їм запропонували випити молочний коктейль з шоколадним наповнювачем. Після вживання цього напою вчені з'ясували, що коктейль має на організм дітей вплив, який можна порівняти з наркотичним. Від великої кількості цукру в організм викидається ендорфіни - "гормони щастя".

Усього одна порція молочного коктейлю містить таку дозу калорій, яких з надлишком вистачить для дорослої людини, а для дитини - тим більше. У зв'язку з цим фахівці не рекомендують зловживати коктейлем. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень