Навіщо вибори? Чоловік купив печатку і оголосив себе сільським головою

Зробив це ще до місцевих виборів

27 вересня 2020 року житель села Покровка Вознесенського району Миколаївської області самовільно оголосив себе новим Покровським сільським головою.

Для цього він придбав печатку з написом «Покровська сільська рада» та надіслав листи до державних органів, зокрема, до Веселинівської селищної територіальної виборчої комісії, з повідомленням про припинення повноважень чинного Покровського сільського голови та оголосив себе новим сільським головою. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Під час обшуку за місцем проживання «сільського голови» печатку було вилучено. Відкрито кримінальне провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень або звання службової особи. Досудове розслідування проводить Вознесенське районне управління поліції за оперативного супроводу працівників управління СБУ в області.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень