Навіщо на підвіконня кладуть каштани: корисний лайфхак

А ви знали про цю хитрість?

Восени в Україні починають дозрівати каштани. Деякі господині збирають їх і розкладають на підвіконні. Навіщо?

У багатьох квартирах і приватних будинках напередодні холодів починають з'являтися комахи. Вони шукають тепле місце, щоб перезимувати. Зокрема, можна зустріти павуків і міль. 

Від надокучливих комах можна позбутися за допомогою звичайних каштанів, яких восени досить багато у парках і скверах. Їх потрібно просто розкласти на підвіконні.

Каштани вирізняються доволі різким неприємним запахом. Та його відчувають лише комахи, люди зазвичай не звертають на нього жодної уваги. Цей запах відлякує комах від оселі, тому шкідники одразу покидають її.

Можна ще й посилити ефект. Для цього знадобиться проста хитрість: розріжте плід навпіл і покладіть поряд із ним шкаралупку.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Теги: каштани
Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень