Навчальний центр за мільйон: чого хочуть і можуть навчити рівнян за ці гроші? (ФОТО/ВІДЕО)

Кажуть, така сума «викупиться сторицею»

Навчально-тренувальний центр симуляційної медицини хочуть створити у Рівному. Для цього медики навіть написали проект та подали його на Громадський бюджет.

Такий центр пропонують зробити мобільним, аби навчити рівнян надавати домедичну допомогу. До того ж, стимуляційний центр дозволить підвищити кваліфікацію медиків, які працюють на «швидких».

Автори пояснюють, що у тренувальному центрі на обласній станції екстреної  допомоги весь інвентар застарілий.

Говорить лікар з медицини невідкладних станів  Ганна Свереда:

Манекенів недостатньо, а ті, які є – зношені. Тому ми пропонуємо створити у Рівному мобільний навчально-тренувальний центр, який забезпечить безперервне навчання основам домедичної допомоги рівня та постійну можливість тренування медичним працівникам міста. Для цього треба інвентар та нові манекени. Після здобуття навиків надання домедичної допомоги мешканці міста впевнено діятимуть у якихось екстрених ситуаціях. Ми сприятимемо також налагодженню взаємодії між усіма екстреними службами і свідками несприятливих подій.

Вартість навчально-тренувального центру симуляційної медицини оцінили у понад мільйон гривень.

Поки що цей проект має пройти експертизу в міському управлінні охорони здоров’я. Чиновники до вересня повинні вирішити, чи є передумови для створення такого центру та на чиєму балансі він перебуватиме. Це питання підняли, бо авторами проекту є медики обласної установи, а проекти громадського бюджету можуть втілювати лише в міських установах.

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень