Науковці з НУВГП видали монографію у Німеччині

Побачила світ англомовна монографія «Water deferrization in polystyrene foam filters with sediment layer» авторів д.т.н., проф. Орлова В.О., к.т.н., доц. Мартинова С.Ю., к.т.н. Куницького С.О.

У книзі розглянуті методи і теоретичні основи знезалізнення підземних вод. Обґрунтовано доцільність використання пінополістирольних фільтрів зі зростаючим шаром осаду при знезалізненні води з високою концентрацією заліза, наведені результати досліджень й рекомендацій щодо застосування таких фільтрів.

Книга призначена для наукових, інженерно-технічних працівників проектних і експлуатаційних організацій, студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Водопостачання та каналізація».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень