Науковці з НУВГП видали монографію у Німеччині

Побачила світ англомовна монографія «Water deferrization in polystyrene foam filters with sediment layer» авторів д.т.н., проф. Орлова В.О., к.т.н., доц. Мартинова С.Ю., к.т.н. Куницького С.О.

У книзі розглянуті методи і теоретичні основи знезалізнення підземних вод. Обґрунтовано доцільність використання пінополістирольних фільтрів зі зростаючим шаром осаду при знезалізненні води з високою концентрацією заліза, наведені результати досліджень й рекомендацій щодо застосування таких фільтрів.

Книга призначена для наукових, інженерно-технічних працівників проектних і експлуатаційних організацій, студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Водопостачання та каналізація».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень