Наступного місяця в Україні злетить попит на одну з вакансій: скільки заплатять

Зарплата залежить від регіону і графіка роботи

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Вже у серпні в Україні зросте попит на нянь.

Це пов'язано з початком навчального року, переконані аналітики кадрового порталу Jooble. Найбільше вакансій від роботодавців на цю роботу у великих містах: Київ, Харків, Дніпро та Львів.

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Няня – не сезонна професія, попит на них тримається практично на одному рівні протягом року. Але ми помітили, що в літній період шукають їх найбільш активно.

 

Досвідчені няні зазвичай працюють у сім'ї впродовж усього дитинства дитини і шукають роботу після того, як сім'я в її послугах більше не має потреби, але відкрито багато вакансій і на тимчасову зайнятість, – розповіла керівниця відділу з роботи з партнерами Jooble Олена Кірільєвніна.

Заробітна плата у нянь залежить від регіону і графіку роботи. Найбільше вакансій від роботодавців надходить на неповний робочий день, у разі такого графіка няням платять від 350 до 500 гривень за годину.

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Якщо ж роботодавець шукає няню для роботи на постійній основі та на повний робочий день, то заробітна плата по Україні варіюється від 5 000 до 20 000 грн.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень