Насичений вікенд завершився у БК «Рівне»

Поразками

Феєричним видався перший поєдинок Вищої ліги з баскетболу між  БК «Рівне» з командою з Волині «Старий-Луцьк-Університет».

Складними виявилися останні хвилини 4 чверті, коли Тарас Шанюк за кілька секунд до сирени влучним триочковим зрівняв рахунок 75:75.

У додаткові 5 хвилин більше м’ячем володіли рівняни й врешті зуміли вирвати перемогу 87:85.

Відмінно зіграв Дмитро Тимощук, який пройшов скрізь захист лучан, наче розпечений ніж масло, і видав пас Олексію Адедирану, який спокійно поклав м’яч у кошик суперника.

Друга гра – не «задалась»

«Старий Луцьк-Університет» переміг БК «Рівне» у другому матчі. Дива не трапилось, як у суботу, тож ігри завершились рахунком 76:82 на користь волинян.

Баскетболістки БК «Рівне» зазнали поразки

Повторний поєдинок між БК «Рівне» та одеським «Інтерхімом» розпочався з атак рівнянок і деякий час вони лідирували.

Однак перша половина гри, у неділю, закінчилися перевагою «Інтерхіму» 43:30.

Надалі точилася напружена боротьба, однак досвід та майстерність одеситок взяли гору.  Поразка «БК Рівне» – 67 81.

У рівнянок результативнішими були Тетяна Гаврильчик – 19 очок, та Вікторія Шматова – 18. До слова, вони нещодавно успішно грали за національну збірну.

Нагадаємо, що в суботу рівненські баскетболістки не встояли у домашньому поєдинку.

Черговий матч рівнянки зіграють наступних вихідних в Бердянську, де зустрінуться з місцевою «Чайкою».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4