Нардеп здивував заявою, що буде після скасування бойових дій в Україні

Чи відразу скасують воєнний стан

Нардеп Ярослав Юрчишин заявив, що скасування бойових дій в Україні не означає скасування воєнного стану.

За його словами, навіть після припинення вогню Україна працюватиме над відновленням стабільності:

Мають бути гарантії безпеки. Внесення указу про припинення воєнного стану має ґрунтуватися на рішення безпекових структур про те, що зараз ми справді можемо переводити країну на мирні рамки. Це може бути як наслідок мирної угоди з безпековими гарантіями.

 

Звісно, найкраща безпекова гарантія – це членство в НАТО, але ми розуміємо ставлення Трампа і його команди до НАТО. Це дуже великий виклик. Бо жодна країна не вступила в НАТО поки «за» це рішення не був президент США, – зауважив Ярослав Юрчишин.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень