Напередодні у Рівному сталася пожежа у двох багатоповерхівках

Людей евакуювали рятувальники

Фото ілюстративне

Близько другої години дня рятувальники надавали допомогу на вулиці Соломії Крушельницької, 32-А. Тоді евакуювали трьох мешканців, каже фахівець відділу комунікації ДСНС області Олеся Осипчук:

Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що на восьмому поверсі баготоповерхівки сталося коротке замикання в електрощитовій без подальшого горіння.

 

Через сильне задимлення довелося евакуювати трьох осіб.

Через дві години після цього випадку сталася пожежа у багатоквартирному будинку на Північному.

На вулиці Волинської Дивізії, 29 через підгоряння їжі на плиті і сильне задимлення довелося евакуйовувати шість осіб.

Причини пожеж та збитки встановлюють фахівці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень