Напередодні на Рівненщині трапилося чотири пожежі

На щастя, люди не постраждали

Вчора, 11 лютого, о 04-55 в с.Чудель, Сарненського району, трапилася пожежа.  Внаслідок пожежі вогнем знищено дах та перекриття, господарчої будівлі.

Дещо пізніше, о 6-10 рятувальників викликали у м.Рівне. В одному з будинків відбулося загоряння сміття в сміттєпроводі.  

Вже у другій полодині дня, о 17-00, пожежа трапилася у м.Дубно. Вогнем знищено покрівлю житлового будинку на площі 100 кв.м.  Вогнем пошкоджено перекриття на площі 100 м.кв. та речі домашнього вжитку. 

Одразу після опівночі 12 лютого в с.Серники, Зарічненського району, вогнем знищено покрівлю на площі 10 м.кв. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень