Намагалася розчленувати тіло чоловіка. Крапка в "обарівській трагедії"

Жорстоке вбивство, що сколихнуло Україну, сталося у серпні 2019 року

Ми повідомляли про жорстоке вбивство, що сталося в Обарові поблизу Рівного 23 серпня.


Подружжя давно не ладнало між собою. 47-річний чоловік не раз підіймав на жінку руку та знущався з неї, це неодноразово бачили й сусіди.


Зранку 23 серпня шляхом удушення жінка вбила чоловіка та за допомогою ножа та сокири почала вчиняти дії по розчленуванню трупа.

Про це  жінка сама розповіла сусідам, які й викликали поліцію.

Тоді у соцмережах повідомляли, що підозрювана перебувала на психіатричному обліку. Минулого ж тижня прокуратура передала справу до суду з важливим уточненням.


19 лютого Рівненською місцева прокуратура скерувала до Рівненського районного суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно особи, яка обвинувачується у вчиненні умисного вбивства.


Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи у жінки виявлено ознаки хворобливого розладу психічної діяльності та вона потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом.

Тож до суду скеровано клопотання про застосування до неї примусових заходів медичного характеру.

 Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень