Нам чим вам варто задуматися? Відповідь простіша, ніж ви гадаєте

Проста ілюстрація розповість вам усе

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

Погляньте на зображення.  Що ви на ньому помітили?

Постарайтеся не аналізувати, адже саме перша відповідь і допоможе вам розібратися у собі.

Матрьошка

Ви вважаєте себе надзвичайно розумною людиною, тому часто недооцінюєте чужих думок про вас. Ви заздалегідь припускаєте, що весь світ не правий, а праві тільки ви. Така зарозумілість сприяє фінансовому, але не соціальному успіху.

Кеглі

Ви маєте серйозні проблеми з висловлюванням своїх почуттів. Тут йдеться не тільки про визнання у коханні. Ви постійно прагнете догодити всім, тому про всяк випадок приховуєте свої справжні думки про людину. Це досить розумна стратегія, але  не надовго.

Сліди

Ви розумна людина, яка має хорошу пам’ять. Втім, ви можете довго зберігати інтерес до чогось одного. Зазвичай ви робите кілька справ одночасно. Ви говорите вголос, що щастя не можна купити. Однак на практиці робите зовсім інше. Ви не рідко судите людину по зовнішності та вимірюєте цінність людини на основі того, що у неї є.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень