Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили в Україні

У яких регіонах потрібно бути особливо обережними з вогнем

13-14 травня у більшості областей України утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

У ці дні в усіх областях, крім Сумської, деяких Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської областей, потрібно бути особливо обережними з вогнем.

Ми маємо розуміти, що масштабні пожежі у природних екосистемах провокують переважно самі ж люди. Адже саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, залишаючи багаття або спалюючи сміття на присадибних ділянках.

 

Майте совість і пам'ятайте, що випалювання української землі – злочин, за який передбачена відповідальність, – зауважили в ДСНС України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень