«Надходили погрози»: Маша Єфросиніна боїться їздити в рідний Крим

Все тому, що не підтримує окупацію півострова

Українська телеведуча Маша Єфросиніна в інтерв'ю з боксером Олександром Усиком, який теж народився у Криму, поміркувала про візити до рідних. За її словами, вона давно була вдома, оскільки боїться провокацій зі сторони росіян.

Телеведуча після окупації жодного разу не була в Криму. Вона зізналась, що не їде туди, бо отримувала «страшні погрози», оскільки не підтримує окупацію півострова та говорить про втручання Росії.

— Я боюсь, що мене можуть не впізнати і взагалі не знати на кримському кордоні. Чесно, боюсь провокацій, тому що в мене все ж двоє дітей.

 

Мені після моїх заяв про анексію Криму надходило дуже багато погроз – серйозних і страшних, – заявила Єфросиніна.

— Але ще я боюсь, що побачу змінену «картину». Тому що все моє дитинство пройшло в Криму. Я покинула його, коли поїхала вступати в університет тільки, і для мене Керч – це «розовий рай».

 

Не дивлячись на те, що це маленьке місто, і зараз якщо подивитись на нього дорослими очима – я дуже боюсь, що побачу зміни, – додала жінка.

Телеведуча сказала, що з усіх рідних на території окупованого Криму в неї практичного нікого не залишилось, живе лише тітка з двоюрідними братами й сестрами, а бабуся одна переїхала в Санкт-Петербург.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень