Над Токіо з’явилася гігантська голова (ВІДЕО)

Громадськість приголомшена

Жителі Токіо були шоковані, коли побачили над своїм містом… гігантську голову. З’ясувалося, що це – повітряна куля, створена групою сучасного мистецтва Mé на замовлення місцевої влади.

Проєкт називається Masayume, він був у розробці з 2019 року, однак вся інформація трималася в секреті аж до дня запуску. Така таємничість приголомшила мешканців Токіо.

Автори пояснили, що повітряна куля створена за образом реальної людини. Також митці розказали таке:

Величезна голова – це спостерігач за пандемією. Це обличчя можна буде побачити в соцмережах і ЗМІ. Воно дивитиметься на нас з неба, ніби промовляючи, що в час пандемії ми повинні себе підтримати.

https://youtu.be/6pzlI2i-Z4U

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень