Нацвідбір на «Євробачення 2025»: коли та де дивитися, жестова мова, пісні та учасники

Опублікували оновлену інформацію про Нацвідбір

Фінал нацвідбору на «Євробачення-2025» пройде 8 лютого. Трансляція розпочнеться о 18:30. Подивитися можна буде на сайтах «Суспільне Культура» та «Євробачення Україна».

Жестова мова:

Виступи супроводжуватимуть перекладачі. За розмовні студії відповідатиме Тетяна Журкова, а пісні адаптуватимуть Лада Соколюк та Анфіса Болдусєва.

Голосування:

Переможця визначать журі (50%) та глядачі (50%). Голосувати можна через застосунок «Дія» або СМС.

Порядок виступів:

  1. Влад Шериф — Wind of change
  2. Абіє — «Дім»
  3. MOLODI — My Sea
  4. Future Culture — Waste My Time
  5. Маша Кондратенко — No Time to Cry
  6. KHAYAT — HONOR
  7. FIЇNKA — «Культура»
  8. 8. KRYLATA — STAY TRUE
  9. Ziferblat — Bird of Pray
  10. ДК Енергетик — «Сіль»

Склад журі:

Джамала — переможниця «Євробачення-2016»

Сергій Танчинець — лідер гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

Катерина Павленко — фронтвумен гурту Go_A

Ведучі:

Фінал проведуть Марія Єфросиніна, Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак. Перед шоу о 18:30 вестиме Анна Тульєва, яка також буде ведучою бекстейджу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень