Начальника управління мобілізували: Чи забронювали інших медпрацівників Рівного під час війни (ФОТО)

Наразі вже є фахівці, які зняли білий халат і одягнули військову форму

Медична галузь Рівного через війну може зазнати критичних змін. Адже медпрацівників мобілізовують до лав Збройних Сил України.

Одним з перших на війну вже пішов начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, який за спеціальністю дитячий травматолог.

Віктор Іськів крайній справа. Йому дали кілька вихідних днів з нагоди дня медика

Наразі у медзакладах Рівного працюють 3566 осіб. З них 808 – лікарі, близько півтори тисячі – середній медичний персонал та майже 700 молодших медичних працівників.

Яку кількість фахівців на період воєнного стану забронювали та скільки вже захищають нашу країну на фронті, в управлінні охорони здоров’я не розголошують.

У відповіді на запит Радіо Трек нам пояснили, що відповідно до наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного поширювати інформацію про військовозобов’язаних заборонено.

 

Разом з тим не повідомляють, чи був Віктор Іськів добровольцем, чи отримав повістку з військкомату.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень