На Землі можуть зникнути банани

Дерева рослин вражає грибок "панамської хвороби"

 Плантації бананів знищує грибок, який називається Fusarium oxysporum f.sp. cubense, що в перекладі  означає "панамська хвороба".

За даними вчених, що працюють на базі Університету Вагенінген (Нідерланди), грибок прийшов з Південно-Східної Азії. На цей час повністю знищені посіви в Індонезії, Тайвані та Малайзії. Незабаром інфекція охопить і Латинську Америку, звідки переважно експортуються банани.

Банани є восьмим за рахунком різновидом сільськогосподарської продукції. Їх товарообіг становить майже $9 мільярдів щороку. Банани вирощуються в 150 державах світу. США є найбільшим їх імпортером. На другому місці - країни ЄС. Що стосується експортерів, то в їх число входять Філіппіни, Еквадор, Колумбія, Гватемала, Коста-Ріка.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень