На вихідних до Рівного з'їдуться спортсмени з усіх районів

18-19 лютого, у Рівному відбудеться Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору

В змаганнях візьмуть участь близько 100 спортсменів з різних областей України.

Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 18 лютого о 13.00. Місце проведення - Рівненський регіональний центр «Інваспорт» (м. Рівне, вул. Поштова, 5).

У ці ж дні в спортивному залі клубу «Олімпійські надії» (вул. Шкільна, 33) близько 60 учасників візьмуть участь у Чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Початок змагань – 19 лютого об 11:00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Раніше звучало
Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень