

Водію легковика стало зле за кермом
ДТП сталася у п’ятницю близько 13:50 на вулиці Уласа Самчука
Відомо, що 60-річний водій автомобіля «Сitroen Jumpy» допустив виїзд на тротуар, де в’їхав у припарковані автомобілі — «ВАЗ-2101» та «Mercedes».
Попередньо поліцейські з’ясували, що чоловікові за кермом стало зле. Після автопригоди патрульні поліцейські надавали йому допомогу, однак медики швидкої, які прибули на виклик, констатували смерть водія.
На місці працюють інспектори патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовують.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Приходитимуть кожні три місяці: в Україні змінили правила повірки лічильників води
Пенсіонерів звільнили від сплати податку: що відомо
Тримайтеся від них якомога далі: у які дати народжуються безжальні аб'юзери?
В які дні тижня не можна прибирати в домі, аби не притягнути негаразди: народні прикмети
Їх просто не впізнати: як виглядали українські актори на початку кар'єри та зараз (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415