На трасі Київ-Чоп згорів легковик

На трасі Київ-Чоп поблизу села Ситне Радивилівського району загорівся автомобіль марки "Sіtroen Berlingo".

Як інформують у прес-службі ДСНС Рівненщини, про пожежу працівникам "Служби порятунку" повідомили 8 квітня о 6:24 годині ранку.

Вогонь повністю знищив автівку.

Наразі причину пожежі та завдані збитки встановлюють фахівці.

Нагадаємо, у Рівному на вулиці Жукова 8 квітня вночі підпалили 2 автівки. Пожежа сталася близько 2 години ночі. Обидва автомобілі були розташовані на відстані півтора метри від багатоповерхівки, тому один балкон першого поверху згорів повністю, а ще два вогнем було пошкоджено частково.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень