На Степана Бандери зрізали дерева

Так комунальники розчистили лінії електропередач і готуються облаштовувати новий тротуар

Наші слухачі помітили, що останніми днями біля нещодавно відремонтованого мосту через Устю комунальники позрізали дерева та знімають верхній шар асфальту. Начальник Комунального  Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг Віктор Климук говорить, що мова не йде про розширення дороги. Старі дерева на цій ділянці шкодили безперебійній роботі ліній електропередач, а коріння дерев зіпсувало старий асфальт. Тож після завершення підготовчих робіт на Степана Бандери неподалік мосту через Устю вкладатимуть новий асфальт.

Крім того, шляховики цими днями зробили проїзд по Курчатова, пішохідні зони і розвилку Курчатова-Енергетиків. Також тривають монтажні роботи бордюра по Вербовій від Соборної, аби запобігти в подальшому підтопленню багатостраждальної вулиці Огієнка.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень