На Степана Бандери зрізали дерева

Так комунальники розчистили лінії електропередач і готуються облаштовувати новий тротуар

[media=50477]

Наші слухачі помітили, що останніми днями біля нещодавно відремонтованого мосту через Устю комунальники позрізали дерева та знімають верхній шар асфальту. Начальник Комунального  Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг Віктор Климук говорить, що мова не йде про розширення дороги. Старі дерева на цій ділянці шкодили безперебійній роботі ліній електропередач, а коріння дерев зіпсувало старий асфальт. Тож після завершення підготовчих робіт на Степана Бандери неподалік мосту через Устю вкладатимуть новий асфальт.

[media=50476]

Крім того, шляховики цими днями зробили проїзд по Курчатова, пішохідні зони і розвилку Курчатова-Енергетиків. Також тривають монтажні роботи бордюра по Вербовій від Соборної, аби запобігти в подальшому підтопленню багатостраждальної вулиці Огієнка.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень