На що витратять мільйони з обласного бюджету Рівненщини?

Відомо, які проєкти фінансуватимуть у 2021 році

На Рівненщині визначилися із проєктами, що фінансуватимуться за обласні кошти у 2021 році. На останній сесії місцеві обранці підтримали більшість пропозицій Рівненської ОДА.

Серед проєктів, що отримають гроші з обласного бюджету у 2021 році: Клеванський госпіталь ветеранів війни – 2,5 млн грн, приймальне відділення обласної клінічної лікарні – 2,4 млн грн, обласна універсальна наукова бібліотека – 2,4 млн грн, реконструкція Міжнародного аеропорту «Рівне» - 4,3 млн грн.

Загалом Рівненська ОДА подала пропозиції щодо будівництва на 30 мільйонів, що були підтримані на 60%. Найбільше дивує позиція депутатів щодо шкіл. Наприклад, Цепцевицьку школу ми включили в президентську програму «Велике будівництво» та залучили 15,5 млн грн з ДФРР.

 

Водночас депутати виділили лише 2 млн грн проти 7,2 млн, запропонованих нами. Нуль коштів передбачили депутати і на Вирівську ЗОШ, хоч ми подали пропозицію на 5 млн, - прокоментував голова ОДА Віталій Коваль.

Голова Рівненської ОДА додав, Рівненська область – регіон з високою народжуваністю. Тому на навчальні заклади потрібно спрямовувати більше коштів.

Ми неодноразово зверталися в Кабмін, Міносвіти та Мінрегіон щодо затвердження окремої секторальної програми для регіонів з високою народжуваністю  та виділення під дану програму  коштів з держбюджету. Водночас, набагато легше залучати кошти з державного бюджету, коли є співфінансування від області, - наголосив Віталій Коваль.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень