На що витратять мільйони з обласного бюджету Рівненщини?

Відомо, які проєкти фінансуватимуть у 2021 році

На Рівненщині визначилися із проєктами, що фінансуватимуться за обласні кошти у 2021 році. На останній сесії місцеві обранці підтримали більшість пропозицій Рівненської ОДА.

Серед проєктів, що отримають гроші з обласного бюджету у 2021 році: Клеванський госпіталь ветеранів війни – 2,5 млн грн, приймальне відділення обласної клінічної лікарні – 2,4 млн грн, обласна універсальна наукова бібліотека – 2,4 млн грн, реконструкція Міжнародного аеропорту «Рівне» - 4,3 млн грн.

Загалом Рівненська ОДА подала пропозиції щодо будівництва на 30 мільйонів, що були підтримані на 60%. Найбільше дивує позиція депутатів щодо шкіл. Наприклад, Цепцевицьку школу ми включили в президентську програму «Велике будівництво» та залучили 15,5 млн грн з ДФРР.

 

Водночас депутати виділили лише 2 млн грн проти 7,2 млн, запропонованих нами. Нуль коштів передбачили депутати і на Вирівську ЗОШ, хоч ми подали пропозицію на 5 млн, - прокоментував голова ОДА Віталій Коваль.

Голова Рівненської ОДА додав, Рівненська область – регіон з високою народжуваністю. Тому на навчальні заклади потрібно спрямовувати більше коштів.

Ми неодноразово зверталися в Кабмін, Міносвіти та Мінрегіон щодо затвердження окремої секторальної програми для регіонів з високою народжуваністю  та виділення під дану програму  коштів з держбюджету. Водночас, набагато легше залучати кошти з державного бюджету, коли є співфінансування від області, - наголосив Віталій Коваль.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень