На Рівненський полігон завітали актори фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь»

Відвідав військовослужбовців і режисер стрічки Михайло Іллєнко

Прес-служба управління оперативного командування «Захід» запросила режисера фільму Михайла Іллєнка провести показ «Той, хто пройшов крізь вогонь» у клубі полігону, аби познайомити курсантів навчальних підрозділів із зірковим співслужбовцем Дмитром Лінартовичем.

На полігон також завітали виконавці ролей Костянтин Лінартович та Олексій Колесник. Після перегляду фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» військовослужбовці поспілкувалися з акторами, дізналися про те, що залишилося за кадром та поцікавилися творчими планами гостей. 

«Цю кінострічку ми демонстрували нашим бійцям в АТО, робили показ у бліндажах і захисних спорудах в Пісках, Щасті та інших місцях вздовж лінії розмежування. Я дійсно побачив, що ми з українським кіно і словом підтримки дуже потрібні нашим захисникам. Тому цього разу вирішили розшири географію і поїхати не на схід, а на захід України. Головна ідея, яку доносимо до глядачів – це вільний український дух, готовність боротися за себе, свою волю і життя. З таким настроєм воїни повинні виконувати свої обов’язки та завжди повертатися живими з небезпечних завдань», – розповів Михайло Іллєнко.

Нагадаємо, виконавець головної ролі в кінострічці, Дмитро Лінартович, був мобілізований під час шостої черги часткової мобілізації і майже місяць опановує фах артилериста на Рівненщині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень